Ochrana dat

Existuje bezpočet možností, jak svá data chránit. Pokud spouštíte Prowin na lokálním počítači s Windows Home (je jedno, zda Visty, 7, 8 nebo 10) a chcete svá data zabezpečit před zneužitím a krádeží včetně chráněné šifrované zálohy, doporučujeme vám následující ochranu ProwinSecurity

ProwinSecurity

  • Datové soubory Prowin včetně vašich dokumentů a jiných důležitých dat jsou umístěny v šifrovaném kontejneru (soubor, který se po odemčení chová jako disk nebo složka).
  • Data jsou zálohována programem svejdaBackup (edice pro Prowin) se zapnutým šifrováním a cyklováním záloh.
  • Volitelně můžete zašifrované zálohy ukládat na svůj ftp server. Můžeme vám poskytnout náš speciální ftp prostor pro zákazníky. Každý zákazním má svůj vlastní přístup a účet.

Celý systém je velmi jednoduchý na používání a přitom je natolik bezpečný, že žádná nepovolaná osoba se žádným způsobem k zálohám nedostane. Je používáno nejsilnější šifrování minimálně šifrou AES 256, ale můžete si zvolit i bezpečnější.

Jediné, co musíte ráno po příchodu do práce udělat, je zadat jedno heslo navíc a tím odemčete zašifrovanou složku s daty. Po ukončení práce se zašifrované soubory uzamčou. Zálohování je opravdu na jediný klik a můžete jej provádět kdykoliv podle potřeba.

Napsat komentář